SuperPro Polyurethane 22mm Front Anti Roll Sway Bar Car Bush Kit SPF1697-22K - SPF1697-22K
In Stock
MPN: SPF1697-22K
Will this part fit my car?
Your Current Vehicle
{{ vehicleDescription }}
Other Antiroll Bars, Links & Bushes for a {{vehicleDescription}}
In Stock
Out of Stock
{{ productListing.name }} - {{productListing.products[0]?.mpn}}
from
{{ formatCurrency(productListing.displayCheapestPrice) }}
Fits the following
HONDA
CONCERTO
- 1.4
- 1.5 i 16V
- 1.6
- 1.6 16V
- 1.6 i 16V
- 1.6 i 16V (HW)
CONCERTO Saloon
- 1.4
- 1.5 i 16V
- 1.6
- 1.6 16V
- 1.6 i 16V
ROVER
STREETWISE Hatchback
- 2.0 TD
Product Overview
Available Sizes: 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 & 26mm