SuperPro Polyurethane 19mm Front ARB Car Anti Roll Sway Bar Bush Kit SPF1450-19K - SPF1450-19K
Fits versions of the following makes & models: TOYOTA CELICA Coupe Read More
Out of Stock
MPN: SPF1450-19K
Will this part fit my car?
Your Current Vehicle
{{ vehicleDescription }}
Other Antiroll Bars, Links & Bushes for a {{vehicleDescription}}
In Stock
Out of Stock
{{ productListing.name }} - {{productListing.products[0]?.mpn}}
from
{{ formatCurrency(productListing.displayCheapestPrice) }}
Fits the following
TOYOTA
CELICA Coupe
- 1.8 16V TS (ZZT231_, ZZT231R)
Product Overview
available Sizes 12 to 30mm
A=32mm B=35mm C=32mm D=12mm