SuperPro Polyurethane 18mm Front ARB Car Anti Roll Sway Bar Bush Kit SPF2593-18K - SPF2593-18K
In Stock
MPN: SPF2593-18K
Will this part fit my car?
Your Current Vehicle
{{ vehicleDescription }}
Other Antiroll Bars, Links & Bushes for a {{vehicleDescription}}
In Stock
Out of Stock
{{ productListing.name }} - {{productListing.products[0]?.mpn}}
from
{{ formatCurrency(productListing.displayCheapestPrice) }}
Fits the following
AUDI
TT
- 1.8 T
- 1.8 T quattro
- 3.2 VR6 quattro
TT Roadster
- 1.8 T
- 1.8 T quattro
- 3.2 VR6 quattro
SEAT
LEON
- 1.4 16V
- 1.6
- 1.6 16 V
- 1.8 20V
- 1.8 20V T
- 1.8 20V T 4
- 1.8 T Cupra R
- 1.9 SDI
- 1.9 TDI
- 1.9 TDI Syncro
- 2.8 Cupra 4
SKODA
OCTAVIA I
- 1.4
- 1.4 16V
- 1.6
- 1.8 T 4x4
- 1.9 SDI
- 1.9 TDI
- 2.0
- RS 1.8 T
OCTAVIA I Combi
- 1.4 16V
- 1.8 20V
- 1.8 T 4x4
- 1.9 TDI 4x4
- 2.0
- 2.0 4x4
- RS 1.8 T
OCTAVIA I Estate Van
- 1.9 D
VW
BORA Estate
- 1.4 16V
- 1.6 16V
- 1.6 FSI
- 1.8 4motion
- 1.9 TDI 4motion
- 2.0 4motion
- 2.3 V5
- 2.3 V5 4motion
- 2.8 V6 4motion
BORA I
- 1.4 16V
- 1.6 16V
- 1.6 FSI
- 1.8
- 1.8 4motion
- 1.9 TDI 4motion
- 2.0 4motion
- 2.3 V5
- 2.3 V5 4motion
- 2.8 V6 4motion
GOLF Mk IV
- 1.4 16V
- 1.6 16V
- 1.8
- 1.8 T GTI
- 2.8 VR6 4motion
- 3.2 R32 4motion
GOLF Mk IV Estate
- 1.4 16V
- 1.6 16V
- 2.0 Bi-Fuel
NEW BEETLE
- 1.4
- 2.5
- 3.2 RSI 4motion (1C9)
Product Overview
available Sizes 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25 & 26mm