SuperPro Polyurethane 15mm Front ARB Car Anti Roll Sway Bar Bush Kit SPF2593-15K - SPF2593-15K
Fits versions of the following makes & models: VW BORA Estate Read More
Out of Stock
MPN: SPF2593-15K
Will this part fit my car?
Your Current Vehicle
{{ vehicleDescription }}
Other Antiroll Bars, Links & Bushes for a {{vehicleDescription}}
In Stock
Out of Stock
{{ productListing.name }} - {{productListing.products[0]?.mpn}}
from
{{ formatCurrency(productListing.displayCheapestPrice) }}
Fits the following
VW
BORA Estate
- 1.4 16V
- 1.6
- 1.6 16V
- 1.6 FSI
- 1.9 TDI
- 1.9 TDI 4motion
- 2.0
- 2.3 V5
- 2.3 V5 4motion
Product Overview
available Sizes 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25 & 26mm