SuperPro Poly Rear 18mm Car Anti Roll / Sway Bar Inner Bush Kit SPF1700-18K - SPF1700-18K
Product Overview
Important NotesMeasure bar dia: 16mm standard,17 & 18mm also available, to suit 27mm wide bracket. Product Information:- Low maintenance