SuperPro Poly 21mm Front ARB Car Anti Roll / Sway Bar Link Bush Kit SPF1916-21K - SPF1916-21K
Fits versions of the following makes & models: SEAT AROSA, VW GOLF Mk III Read More
In Stock
MPN: SPF1916-21K
Will this part fit my car?
Your Current Vehicle
{{ vehicleDescription }}
Other Antiroll Bars, Links & Bushes for a {{vehicleDescription}}
In Stock
Out of Stock
{{ productListing.name }} - {{productListing.products[0]?.mpn}}
from
{{ formatCurrency(productListing.displayCheapestPrice) }}
Fits the following
VW
GOLF Mk III
- 1.4
- 1.9 D
- 1.9 SDI
- 1.9 TD, GTD
- 1.9 TDI
- 2.0
- 2.0 GL
- 2.0 GTI 16V
- 2.8 VR6
- Citystromer
Product Overview
available Sizes 17, 18, 19, 20, 21, 22 & 23mm