SuperPro Poly 19mm Front ARB Car Anti Roll / Sway Bar Inner Bush Kit SPF1816-19K - SPF1816-19K
Out of Stock
MPN: SPF1816-19K
Will this part fit my car?
Your Current Vehicle
{{ vehicleDescription }}
Other Antiroll Bars, Links & Bushes for a {{vehicleDescription}}
In Stock
Out of Stock
{{ productListing.name }} - {{productListing.products[0]?.mpn}}
from
{{ formatCurrency(productListing.displayCheapestPrice) }}
Fits the following
FIAT
CROMA
- 1600
- 1900 Turbo D i.d.
- 1900 Turbo D i.d. (154.LL, 154.PL)
- 2000 16V
- 2000 CHT
- 2000 CHT (154.AC)
- 2000 i.e. (154.AD)
- 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)
- 2000 i.e. (154.AM)
- 2000 i.e. Turbo
- 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)
- 2000 i.e. Turbo (154.AM)
- 2500 D
- 2500 TD (154.AE)
- 2500 TD (154.LL, 154.PL)
- 2500 TDE
- 2500 V6
LANCIA
THEMA
- 2000 16V (834FA)
- 2000 16V Turbo (834AC)
- 2000 16V Turbo (834GC, 834FC)
- 2000 i.e. (834AB)
- 2000 i.e. (834B)
- 2000 i.e. 16V (834AA)
- 2000 i.e. Turbo (834C)
- 2000 i.e.Turbo (834CV)
- 2850 V6 i.e. (834F)
- 8.32 (834F)
SAAB
9000
- 2.0 T16
- 2.3
- 2.3 -16 CD Turbo
- 2.3 -16 Turbo
9000 Hatchback
- 2.0 T16
Product Overview
available Sizes 14, 17, 18, 19 & 22mm