SuperPro Poly 18mm Front Car Anti Roll Sway Bar Inner Mount Bush Kit SPF1816-18K - SPF1816-18K
In Stock
MPN: SPF1816-18K
Will this part fit my car?
Your Current Vehicle
{{ vehicleDescription }}
Other Antiroll Bars, Links & Bushes for a {{vehicleDescription}}
In Stock
Out of Stock
{{ productListing.name }} - {{productListing.products[0]?.mpn}}
from
{{ formatCurrency(productListing.displayCheapestPrice) }}
Fits the following
ALFA ROMEO
164
- 2.0 (164A2C)
- 2.0 Turbo (164A2B)
- 2.0 Twin Spark (164.A2C, 164.A2L, 164A2H)
- 2.0 Twin Spark (164.A2H, 164.A2)
- 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F)
- 2.0 V6 Turbo (164.K3)
- 2.5 TD (164.A1A)
- 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B)
- 2.5 V6 (164A1C)
- 3.0 (164A)
- 3.0 (164AG, 164H1)
- 3.0 (164H1)
- 3.0 24V (164.K1)
- 3.0 24V (164K1G, 164K1F)
- 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)
- 3.0 24V QV (164.H1)
- 3.0 V6 (164.A)
- 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)
- 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)
LANCIA
THEMA
- 2000 16V (834FA)
- 2000 16V Turbo (834AC)
- 2000 16V Turbo (834GC, 834FC)
- 2000 i.e. (834AB)
- 2000 i.e. (834B)
- 2000 i.e. 16V (834AA)
- 2000 i.e. Turbo (834C)
- 2000 i.e.Turbo (834CV)
- 2850 V6 i.e. (834F)
- 8.32 (834F)
SAAB
900
- 2.0 c
- 2.0 EMS
- 2.0 i
- 2.0 S Turbo-16
- 2.0 Turbo
- 2.0 Turbo-16 S
- 2.0 Turbo-16 S Cat
9000
- 2.0 T16
- 2.3
- 2.3 -16 CD Turbo
- 2.3 -16 Turbo
9000 Hatchback
- 2.0 T16
Product Overview
available Sizes 14, 17, 18, 19 & 22mm